از ایده تا نتیجه‌

طراحی و مشاوره مدیریت انواع اپلیکیشن‌های موبایل، فروشگاه‌های آنلاین
و راهکارهای تکنولوژی کسب‌و‌کار یا استارت‌آپ شما، تخصص ماست.

استراتژی محصول
Product Strategy

استراتژی یک محصول از زمان شکل گیری اولین ایده ساخته می‌شود. چشم انداز، اهداف، جایگاه در بازار و منابع یک محصول دیجیتال یا صنعتی از آن ها بهره می گیرد تا چرخه رشد و فعالیت خود را ادامه دهد در قالب استراتژی یک محصول شناخته می‌شوند. استراتژی محصول مکمل استراتژی کسب و کار و بازاریابی است.

طراحی تجربه کاربری
UX Design

طراحی تجربه کاربری یا User Experience از کاربر و نیازها و خواسته‌های او شروع می‌شود. ارائه بهترین راه‌حل برای مسیر کاربر در محصول طراحی شده، ترتیب، اهمیت و طراحی ساختار و اسکلت اپلیکیشن‌ها یا خدمات، نتیجه مراحل فرآیند طراحی برای تجربه‌ کاربری است. شرح و شفاف ساختن امکانات محصول پس از نیازسنجی و مطالعه نتیجه این فرآیند است.

مدیریت محصول
Product Management

طراحی و ارائه یک محصول برای موفقیت آن کافی نیست. چگونگی نگهداری و مدیریت چرخه‌ی عمر یک محصول نیاز به برنامه‌ریزی وکنترل دقیق دارد. نحوه واکنش به تغییرات بازار و رقبا، مشاهده نیازهای کاربران و سازمان، زمانبندی ورود به بازار و مدیریت نسخه‌های مختلف از فعالیت‌های مدیریت محصول است.

مشاوره
Consulting

محصولات دیجیتال در این سال ها، معنایی بسیار فراتر از یک مجموعه‌ی نرم‌افزاری در بردارد. همه‌ی کسب وکار و نقاط تماس مرتبط به آن، در محصول دیجیتال دیده شده است. «در دپارتمان محصول»، خدمت مشاوره برای سازمان هایی در نظرگرفته شده‌است که محصول آنها در بلوغ، به مسائلی جدید برخورد کرده است و برای بهبود ارتباط میان واحدهای کسب‌وکار و فنی و دیزاین، نیاز به یک تسهیل‌گر احساس می‌شود.

طراحی محصولات تعاملی
Interactive Products

خدمات زندگی اطراف ما هرروز به خدمات تعاملی نزدیک‌تر می‌شود. محصولاتی که در وظایف ساده، جایگزین نیروی انسانی می‌شوند یا قابلیت‌های آن‌ها را گسترش می‌دهند. خدمات تعاملی نیاز به طراحی دارند و محصول این فرآیند طراحی به عنوان قسمتی از یک زنجیره محصولات، اپراتورها، فضاها و واکنش‌گرها نقش خود را ایفا می‌کند.

طراحی رابط کاربری
UI Design

طراحی رابط کاربری یا User Interface مرحله بعد از طراحی و چیدمان اولیه ساختار محصول است. طراحی گرافیکی نهایی،اصلاح و بهینه‌سازی جزئیات امکانات محصول با تمرکز روی ارائه درست‌ترین ترکیب‌بندی، پالت رنگی و تایپوگرافی از مراحل این فرآیند می‌باشد. انتقال و تحویل صحیح مستندات و منابع به تیم فنی در انتهای کار، از نقاط کلیدی این فرآیند است.

همکاری‌های موفق و نتیجه‌بخش با کسب‌و‌کارهای گوناگون
در تبلیغات و برندینگ و محصولات دیجیتال

ما قدم به قدم همراه تیم‌های فنی، فروش و بازاریابی شما حرکت می‌کنیم

تا با بیشترین تعامل، به بهترین نتیجه ممکن برسیم.

طراحی رابط کاربری پلتفرم روچ

روچ، پلتفرم هماهنگی و وقت‌گیری برای دریافت خدمات آرایشی و بهداشتی در سالن‌های مرتبط با این موضوع است؛
تناسب با دیدگاه زنانه و توجه به جزییات در کنار ماهیت تکنولوژی این محصول، به ما کمک کرد تا به نتیجه ای ظریف و قابل اعتماد دست پیدا کنیم؛ از طرفی پیچیدگی این خدمت، نیازمند رویکرد مینیمال در طراحی UI بود.

مشاوره استراتژی محصول

ماناپی، یک اَپ فروش شارژ و خدمات مشابه در بستر موبایل است. هدف از این پروژه، شناخت کاربران و ایجاد یک مزیت رقابتی پایدار در بازار اشباع این محصولات بود.
با استفاده از ابزارهای مختلف کاربرپژوهی مانند پرسونا و مصاحبه عمیق، به شناخت کافی از کاربران دست پیداکردیم.

تیم باتجربه و خلاق، برای داشتن دید باز روی مسائل کسب‌و‌کار

سپهر محمدبیگی

زینب اقدسی

مهرداد بهروزی‌نژاد

سعید طاهری

نیما قائدشرفی

رسام رستمی

ایجاد برند برای محصولات جدید و بازنگری استراتژی برند برای محصولات بالغ، وظیفه دپارتمان برندینگ در پاردایم است. این مجموعه از خدمات با مشاوره و ایجاد استراتژی برند آغاز شده و با ایجاد هویت برند و نقاط تماس و همچنین تحقیقات بازاریابی پایان می‌یابد.

تبلیغات، تبدیل و ترجمه اهداف کسب‌وکار به زبان ارتباطات است. استفاده از ابزارها و تکنیک‌های گوناگون ارتباطی به ما کمک می‌کند تا با اقدامات هدفمند، بیشترین تاثیرگذاری را بر روی مشتری داشته باشیم.

نیاز کسب‌وکارتان را با ما مطرح کنید تا در مدت کوتاهی راه‌حل و فرآیند پیشنهادی اختصاصی پروژه شما را ارائه دهیم.

shift@paradigmcca.com