مزیت رقابتی ماندگار

ایجاد برند برای کسب‌وکارهای جدید و بازنگری استراتژی برند برای کسب‌وکارهای بالغ، وظیفه دپارتمان برندینگ در پاردایم است.

طراحی نقاط تماس
Designing Touchpoints

تجربه احساسی مشتری از تعامل او با برند ما، توسط نقاط فیزیکی و مجازی ایجاد می‌شود که به نقاط‌ تماس (touchpoints) شناخته می‌شوند.؛ طراحی این نقاط تماس برای ایجاد به یادماندنی بودن و انتقال مفاهیم برند و رسیدن به مزیت‌رقباتی بلند مدت، وظیفه ما در پارادایم است.

هویت برند
Brand Identity

هویت برند نه تنها قابل لمس است بلکه یک کشش و جاذبه برای حواس آدمی است. می‌توان آن را دید و لمس کرد، در دست گرفت و شنید ، و تحرک آن را مشاهده کرد. هویت برند، آغازگر شناخته‌شدن برند است؛ تقویت‌کننده تفاوت با رقبا است و برند را برای ایده‌های بزرگ توان‌مند می‌کند. هویت برند یک مجموعه از المان‌های در ظاهر بی‌ارتباط با یکدیگراست که در یک ساختار کلی در کنار هم یکپارچه شده اند.

استراتژی برند
Brand Strategy

استراتژی برند،‌ موتور محرک مارکتینگ سازمان است که به صورت یک برنامه بلند مدت نگاشته می شود. هدف از این برنامه،انتقال پیام برند به مشتری هدف است. در نتیجه این انتقال پیام، یک تجربه و تصویر خاص در ذهن مشتریان فعلی و بالقوه کسب‌وکار ایجاد می‌گردد.

مشاوره
Consulting

سازمان‌ها در دوره رشد و بلوغ از چرخه حیات، با مشکلات و مسائل جدید روبرو می‌شوند. Brand Image آن‌ها نامتناسب با وضعیت موجود سازمان است و پیشنهاد‌های آن‌ها به مشتریان در فضای رقابتی کم اثر شده است. مشاور برند، با بررسی سازمان به عنوان یک شخصیت کاملا زنده در فضای رقابتی کسب‌وکار، مشکلات موجود را بررسی کرده و راهکارهایی از جنس استراتژی برند برای بهبود و فرار از وضعیت موجود پیشنهاد می‌دهد.

 

تحقیقات بازاریابی
Marketing Research

تحقیقات بازاریابی، به عنوان یک ابزار، به ما در تامین نیازمندی‌های اطلاعاتی کمک می‌کند تا فرصت‌ها و مشکلات را بشناسیم و در راستای آن‌ها اقدامات محتلفی داشته باشیم و آن‌ها را ببخشیم و بسنجیم. از طرفی راه حل جمع‌آوری داده‌ها و تحلیل آن‌ها را در اختیار ما قرار می‌دهد و کمک می‌کند عملکرد مارکتینگ سازمان را ارزیابی کنیم.

همکاری‌های موفق و نتیجه‌بخش با کسب‌و‌کارهای گوناگون

همکاری‌های موفق و نتیجه‌بخش با کسب‌و‌کارهای گوناگون

ما قدم به قدم همراه تیم‌های فنی، فروش و بازاریابی شما حرکت می‌کنیم

تا با بیشترین تعامل، به بهترین نتیجه ممکن برسیم.

طراحی هویت برند برای FDB

FDB  در حوزه سرمایه‌گذاری در بازار مسکن اروپا به فعالیت مشغول است. فعالیت این برند در حوزه مسکن‌ لوکس در بهترین نقاط شهری آلمان است. این کسب‌وکار از سال‌های قبل به کار بر روی این حوزه مشغول بوده است ولی به تازگی با نام جدید FDB به فعالیت می‌پردازد.
خدمات برندینگ برای FDB با هدف ایجاد یک برداشت پرمیوم و ارزشمند از برند انجام شد. این خدمات شامل طراحی لوگو، اوراق اداری مرتبط و طراحی و پیاده‌سازی وب‌سایت برای این کسب‌وکار بود.

مطالعه بیشتر

طراحی هویت برند بارجیل

بارجیل یک فروشگاه آنلاین آجیل است. خدمات طراحی هویت برند شامل نشان، بسته‌بندی و شاپینگ‌بگ در پارادایم انجام شد. همچنین مدیریت صفحه اینستاگرام و طراحی وب‌سایت بارجیل به عهده ما بود.
نشان‌نوشته بارجیل با فرم‌های عمودی، انحناهای طاقی شکل و ترکیب‌بندی ویژه با الهام از معماری و هنر مینیاتور ایران شکل گرفت. روش ترکیب تصویر و نوشتار در این نشان با هم‌پوشانی همراه است و تصویری پویا و زنده را خلق می‌کند.

مطالعه بیشتر
تیم باتجربه و خلاق، برای داشتن دید باز روی مسائل کسب‌و‌کار

سپهر محمدبیگی

زینب اقدسی

مهرداد بهروزی‌نژاد

متین محمدی

لیلا محمدیان

رسام رستمی

نیاز کسب‌وکارتان را با ما مطرح کنید تا در مدت کوتاهی راه‌حل و فرآیند پیشنهادی اختصاصی پروژه شما را ارائه دهیم.

shift@paradigmcca.com